Промгідропривод > Діяльність > Ремонт гідравлічних блоків управління

Ремонт і відновлення гідравлічного обладнання

Ремонт гідравлічних блоків управління

Можливості ТОВ «Промгідропривод» дозволяють виконувати високоякісний ремонт гідравлічних блоків, а саме:

Ремонт гідравлічних блоків управління важким обладнанням, що включають вбудовану і стикувальну апаратуру. Ремонт гідрошарніров, призначених для одночасної передачі декількох потоків робочої рідини до обертових елементів.

Наше конструкторське бюро має величезний досвід проектування гідравлічних систем керування з нуля, або розробки документації на існуюче обладнання замовника з метою проведення відповідного ремонту, включаючи заміну оригінальних комплектуючих на аналогічні нашого власного виробництва. Це особливо актуально для обладнання, що є в експлуатації більш ніж 10 – 15 років і оригінальні комплектуючі до якого виробник вже не виготовляє.

Порядок проведення ремонту:

  • Дефектування
  • Узгодження дефектної відомості і обсягу ремонтів із замовником
  • Розробка конструкторської документації
  • Проведення ремонту
  • Випробування
  • Передача замовнику обладнання з гарантією 12 місяців
  • Гарантійний та післягарантійний сервіс

На першому етапі проводиться дефектування обладнання для виявлення стану деталей і сполучень шляхом порівняння фактичних показників з даними технічної документації.

Визначається обсяг ремонтних робіт і перелік деталей, що підлягають заміні, складається дефектний акт на виріб, який передається замовнику для узгодження вартості ремонту.

Під час проведення ремонту на обладнання встановлюються оригінальні комплектуючі виробника або нашого власного виробництва. При наявності економічної доцільності і підтверджених технологічних процесів – ми виготовляємо елементну базу на власних виробничих потужностях.

Все відремонтоване обладнання проходить випробування під проектним навантаженням на атестованому випробувальному стенді.

Гарантія на відремонтоване обладнання складає 12 місяців.

Задайте питання
або отримайте консультацію